Jesteś tutaj: Start

Strona główna

MAK+
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

12 marca 2020

Biblioteka nieczynna

      Gminna Biblioteka Publiczna  w Fabiankach informuje, że będzie zamknięta do odwołania.

Czytaj więcej o: Biblioteka nieczynna
Powiększ zdjęcie
31 stycznia 2020

Książki Olgi Tokarczuk proszę

         Czytelnicy Biblioteki w Fabiankach uhonorowali noblistkę Olgę Tokarczuk najlepiej jak to możliwe – czytając jej książki. Wcześniej publikacje tej autorki były też cenione i wybierane, ale to co dzieje się w bibliotece od października ubiegłego roku kiedy to ogłoszono, że pisarka otrzymała Literacką  Nagrodę Nobla napawa radością i optymizmem.

Czytaj więcej o: Książki Olgi Tokarczuk proszę
Powiększ zdjęcie
9 grudnia 2019

Aleksandra Michta – Juntunen w Fabiankach

      W dniu 5 grudnia 2019 roku w Urzędzie Gminy Fabianki odbyło się spotkanie autorskie z Aleksandrą Michtą – Juntunem. Autorka książki pt. „Finlandia. Sisu, sauna i salmiakki” miała dużo do powiedzenia uczestnikom spotkania, dodatkowo prezentując wiele oryginalnych fotografii z ciekawych zakątków tego pięknego kraju. Autorka zapuściła już korzenie w Finlandii, poznała klimat, język, historię, obyczaje tam panujące.

Czytaj więcej o: Aleksandra Michta – Juntunen w Fabiankach
27 listopada 2019

Spotkanie z Aleksandrą Michtą - Juntunen

       Biblioteka w Fabiankach zaprasza na spotkanie autorskie z Aleksandrą Michtą – Juntunen autorką książki o Finlandii w czwartek, 5 grudnia o godz. 16.00. Spotkanie poprowadzi Marta Siwicka, pracownik Teatru Horzycy i dziennikarka „Gazety Pomorskiej”. Spotkanie odbędzie się w Urzędzie Gminy Fabianki.

Czytaj więcej o: Spotkanie z Aleksandrą Michtą - Juntunen
5 listopada 2019

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

      Biblioteka w Fabiankach zaprasza w czwartek 14 listopada o godz. 15. na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Rozmawiać będziemy o przeczytanej książce pt. „Czarnobyl. Instrukcje przetrwania” Kate Brown. Następnie spotkamy się 12 grudnia o godz. 15. Będzie to już ostatnie spotkanie w tym roku.

Zapraszamy

Czytaj więcej o: Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki