Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

25 czerwca 2019

Biblioteka w czasie wakacji

          Informujemy, że podczas wakacji Biblioteka będzie nieczynna w dniach 8 - 19 lipca i 12 - 23 sierpnia.

Za utrudnienia przepraszamy

23 stycznia 2019

Książki dla małych czytelników

        Biblioteka w Fabiankach zaprasza dzieci po książki. Tym razem rozdaje książki dzieciom z rocznika 2016.  Mamy 25 egzemplarzy „Pierwszych wierszy dla…” z projektu „Mała Książka – wielki człowiek”  Instytutu Książki.

Zapraszamy

29 listopada 2018

Rozdajemy książki trzylatkom

     Zapraszamy do Biblioteki rodziców z trzylatkami (rocznik 2015). Mamy jeszcze do rozdania wyprawki czytelnicze. Akcja potrwa do końca roku. Organizatorem akcji Mała Książka – Wielki Człowiek jest Instytut Książki.

18 października 2018

Dotacja na zakup książek

      W 2018 roku Biblioteka w Fabiankach otrzymała dotację w wysokości 3.658 zł na realizację zadania „Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek publicznych”. Z przyznanych środków zakupiono książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy do przeglądania elektronicznego katalogu bibliotecznego MAK+.

 

Czytaj więcej o: Dotacja na zakup książek
26 września 2018

Mała Książka – Wielki Człowiek. Trzylatki!

       Informujemy, że Gminna Biblioteka Publiczna w Fabiankach zakwalifikowała się do projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek. Trzylatki” prowadzonego przez Instytut Książki. Zapraszamy do biblioteki rodziców z dziećmi trzyletnimi, czyli urodzonymi w 2015 roku. Otrzymają one Wyprawkę Czytelniczą, czyli książkę oraz Kartę małego czytelnika. Na każde dziecko, które zbierze 10 naklejek odwiedzając bibliotekę, czeka imienny dyplom, potwierdzający jego czytelnicze zainteresowania. Czterdzieści wyprawek czeka. Więcej informacji w bibliotece.

Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi